Sprawdź o czym piszemy

Wyposażenie salonów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Hurtownia kosmetyczna Corio z powodzeniem zaopatruje salony kosmetyczne, duża jak i małe w produkty wysokiej jakości, w tym w sprawdzone kosmetyki, akcesoria a także urządzenia kosmetyczne oraz meble niezbędne do wykonywania codziennej pracy. Jeśli więc interesuje Cię taka tematyka wejdź na stronę znajdującą się pod adresem sklep.coriocs.pl i skompletuj własne zamówienie, które zostanie do Ciebie sprawnie wysłane abyś mogła cieszyć się nim jak najszybciej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki marki Affect. Ich cienie foliowe zachwycają nie tylko kosmetyczki i wizażystki ale także klientki, które po skończonym makijażu czują się pięknie i niepowtarzalnie.

Marka Affect i ich cienie foliowe

Kosmetyki marki Affect jak cienie foliowe, palety, pudry czy róże dostępne są dla wszystkich w atrakcyjnych cenach. Wszystko po to by móc na co dzień cieszyć się piękną zdrową cerą oraz starannie wykonanym, świeżym makijażem przez wiele godzin. W hurtowni kosmetycznej Corio znajdziesz nie tylko bogaty asortyment kosmetyków, akcesoriów i urządzeń, ale także fachowe porady oraz opinie wygłaszane przez profesjonalistki pracujące w branży kosmetycznej i na co dzień pracujące z produktami, które są dostępne w ofercie sprzedażowej hurtowni.

Oferta: Affect cienie foliowe

Informacje dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: