Hotel i restauracja Borowik - O nas

Zajazd Borowik w Ostrołęce początkowo był niewielkim obiektem gastronomicznym. Wyszukane, wykwintne, a zarazem bardzo smaczne potrawy przyciągały coraz więcej mieszkańców oraz turystów udających się na Mazury.

Rok 2008 to okres przełomowy dla naszego hotelu, ponieważ zdecydowaliśmy się na wybudowanie Domu Weselnego. Nasz obiekt posiada także przestronne sale konferencyjne takż może posłużyć również jako idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń, konferencji, bankietów i innego rodzaju spotkań.

Łatwy dojazd, który z miasta Ostrołęka trwa dosłownie kilka minut to również duży plus dla mieszkańców, którzy nie zawsze mają odpowiednią ilość wolnego czasu, chcieliby odpocząć i zjeść na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta.

Okoliczne lasy należą do większego kompleksu „Zielonych Płuc Polski”, a więc obszarów nieskażonych, o wysokich walorach przyrodniczych, co dodatkowo wzbogaca naszą ofertę.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.