Sprawdź o czym piszemy

Montaż klimatyzacji

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | tel.: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Zlokalizowana w Krakowie firma Złota Klimatyzacja oferuje usługi związane z naprawą, serwisem oraz montażem urządzeń. Funkcjonuje ona od 2011 roku i prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa i okolic. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży i potrzebnym kwalifikacjom, fachowcy wykonują usługi najwyższej jakości, profesjonalnie, z należytą dokładnością i precyzyjnością. Wykorzystywane urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy zapewniają ich gwarancję oraz jakość działania. O zaangażowaniu firmy w swoje usługi świadczą opinie zadowolonych klientów.

Instalacja klimatyzacji

Firma Złota Klimatyzacja oferuje montaż klimatyzacji w Krakowie i jego okolicach. Wykorzystuje w swojej pracy urządzenia najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Posiadają one gwarancję swojego dobrego funkcjonowania. Fachowcy, montujący klimatyzacje, posiadają potrzebną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym wykonują swoją pracę kompleksowo oraz dokładnie. Firma oferuje doradztwo, które pozwoli klientom na wybranie rozwiązań odpowiednich dla nich. Usługi wykonywane są zarówno na mniejszych powierzchniach, jak również w halach produkcyjnych czy biurowcach.

Oferta: https://www.zlotaklimatyzacja.pl/montaz-klimatyzacji/

Informacje dodatkowe

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Wpisy powiązane: