Sprawdź o czym piszemy

Wczasy w Sierakowie

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | tel.: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sierakowski Park Krajobrazowy usytuowany nad Wartą to niezwykle urokliwe i malownicze miejsce idealne do odpoczynku. Znajdujący się nieopodal Gościniec Jaroszewskie Wzgórze oferuje pobyt w dwuosobowych pokojach o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w nowoczesne sprzęty, w tym 32 calowe telewizory. Na terenie całego obiektu korzystać można z darmowego, bezprzewodowego Internetu. Jest to świetna lokalizacja dla wszystkich osób, które pragną pięknych widoków oraz chcą spędzić czasu na łonie natury.

Widok na jezioro

Dostęp do jeziora czy okolicznych lasów to dla sporej ilości osób obowiązkowe atrakcje, które muszą znajdować się w pobliżu, gdy wybierają się na upragnione wakacje. Sieraków to cenione miejsce wypoczynkowe wielu turystów, znane już w czasach dwudziestolecia międzywojennego. Gościniec Jaroszewskie Wzgórze znajduje się we wsi Grobia nieopodal Sierakowa, w którym zaznacie Państwo pełnego komfortu w trakcie pobytu. Hotel oprócz pokoi udostępnia klientom również całoroczne domki z salonem, aneksem kuchennym oraz tarasem.

Oferta: Wakacje Sieraków

Informacje dodatkowe

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: