Sprawdź o czym piszemy

Repliki broni dla kolekcjonerów

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | tel.: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Każdy kolekcjoner broni palnej czy innego oręża wykorzystywanego przez oddziały różnych państw na przestrzeni lat, powinien koniecznie zapoznać się z ofertą przygotowaną przez sklep internetowy aleprezent.com.pl. W jego kolekcji znajdują się pistolety, rewolwery, karabiny, strzelby, bagnety, miecze, szable, katany oraz elementy wyposażenia, takie jak zbroje, kabury czy pochwy. Wszystkie produkty przedstawione na stronie można szybko i wygodnie zamówić z dostawą pod dowolny adres na terenie Polski.

Realistycznie wyglądające bagnety

Sklep internetowy oferuje między innymi bagnety pochodzące z różnych epok oraz służące wielu jednostkom na całym świecie. Ich ostrza są najczęściej wykonane z prezentującej się niezwykle realistycznie stali wysokowęglowej. Jest to trwały materiał, imitujący oryginalną broń stosowaną jako przedłużenie broni białej długiej. Pośród replik znajdujących się w asortymencie firmy, wymienić można bagnety japońskie, niemieckie czy włoskie z okresu drugiej wojny światowej, ale także te stosowane przez wojska amerykańskie w czasie wojny secesyjnej.

Oferta: Bagnety

Informacje dodatkowe

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: