Sprawdź o czym piszemy

Biznes w Szwecji

Polsko - Szwedzki Klub Biznesu - Aleja Zwycięstwa 241 | 81-521 Gdynia | woj. pomorskie | tel.: +48 603 462 444 | NIP: 783-181-66-30 | REGON: 385996840

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Będąc polskim przedsiębiorcą szukającym możliwości rozwoju swojej firmy, warto rozważyć działalność w Szwecji. Jest to kraj, w którym polscy biznesmeni są szanowanymi partnerami, z którymi rzetelnie przeprowadza się transakcje biznesowe. Polsko – Szwedzki Klub Biznesu oferuje swoją pomoc w szerokim zakresie. Zajmuje się usługami księgowymi oraz prawnymi, które obejmują rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg rachunkowych, pomoc w założeniu spółki w tym kraju oraz wiele innych czynności. Zespół firmy to wykwalifikowane osoby, które gwarantują prawidłowość całego procesu i jego zgodność z obowiązującym w Szwecji prawem.

F-skatt

Polsko – Szwedzki Klub Biznesu oferuje pomoc w zakresie księgowości swoim klientom, którzy rozpoczynają swoją działalność, bądź już od lat prowadzą biznes w Szwecji. Zajmują się szerokim wachlarzem różnych czynności, między innymi kwestiami podatkowymi, np. podatkiem F-skatt. Dbają o to, by cała dokumentacja była prawidłowo opracowana oraz kontrolują zgodność wszystkich procedur z prawem. Korzystanie z ich usług zdejmuje część odpowiedzialności z barków przedsiębiorcy, a dodatkowo jest zapewnieniem profesjonalnego dopełnienia wszystkich poleconych zadań.

Oferta: F Skatt

Informacje dodatkowe

www.plsekb.pl

www.plsekb.pl

kontaktplsekb.pl

Godziny otwarcia:

PoniedziałekZamknięte
WtorekZamknięte
ŚrodaZamknięte
CzwartekZamknięte
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Wpisy powiązane: