Sprawdź o czym piszemy

Taxi na lotnisko

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jednym z portów lotniczych w Polsce, które są znacząco oddalone od większych miast jest Modlin. Transport na to lotnisko wymaga skorzystania z jednego ze środków komunikacji zbiorowej lub wynajęcia na ten cel taksówki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Taxi Modlin, która jako oficjalny partner portu jest zawsze obecna na miejscu. W jej flocie znajdują się nowoczesne samochody, również klasy biznes, które świetnie sprawdzą się jako transport dla zagranicznych dygnitarzy czy partnerów biznesowych.

Modlin transport

Z usług firmy korzystają wszystkie osoby, które chcą dotrzeć szybko i bez przeszkód na lotnisko Modlin. Transport z lub do centrum Warszawy zajmuje około czterdziestu minut taksówką, co czyni z niej najszybszy środek lokomocji z dostępnych. Kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje oraz uprawnienia, a także wieloletnie doświadczenie, które pozwala im wykonywać ekspresowe i w pełni bezpieczne transfery. Firma może dotrzeć z Modlina do każdego miejsca w Polsce lub odebrać klienta z wybranej miejscowości, a następnie przetransportować go na lotnisko.

Oferta: Modlin Transport

Informacje dodatkowe

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: