Sprawdź o czym piszemy

Wynajem aut

Carfillar - Glewice 1A | 72-100 Goleniów | woj. zachodniopomorskie | tel.: +48 669 999 666 | NIP: 851-298-73-38 | REGON: 321302238

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Carfillar to firma obsługująca klientów z lotniska Goleniów w zakresie wynajmu samochodów. Na rynku zachodniopomorskim działają już od roku 2012 i ofertę kierują zarówno do osób indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Wynajem samochodów to usługa na najwyższym poziomie, dodatkowo w atrakcyjnej cenie i o bardzo elastycznym podejściu do klienta. Marki samochodów jakimi dysponuje Carfillar są następujące: Citroen, Hyundai, Skoda, Opel i Peugeot. Samochody te są w doskonałym stanie technicznym jak i wizualnym.

Lotnisko Goleniów - wynajem samochodów

Jeśli zależy Ci na elastycznym podejściu do klienta, uczciwości, atrakcyjnych cenach oraz jasnych warunkach umowy w kwestii wynajmu auta, sprawdź ofertę znajdującą się na stronie internetowej carfillar.pl. Firma oferuje swoje usługi klientom lotniska Goleniów. Wynajem samochodów to działalność, którą zajmują się już od wielu lat i dzięki doświadczeniu w branży oraz jasnym zasadom najmu, zyskali ugruntowaną pozycję na rynku oraz wielu zadowolonych klientów. Kontakt jak i oferta oraz historia firmy znajduje się na ich stronie www - warto zajrzeć.

Oferta: Wynajem samochodów - Lotnisko Goleniów

Informacje dodatkowe

carfillar.pl

carfillar.pl

biurocarfilar.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: